Video ismi
Kategori
Video linki
Video Kaynağı
Açıklama
Etiketler
Önerilen Video

Bu sayfadan sitemize youtube, dailymotion, vimeo, izlesene gibi sitelerdeki videolarınızı ekleyerek izlenme ve abone sayılarınızı artırabilirsiniz. Youtube izlenme artırma ve abone kasma maksadıyla videolarınızı ekleyebilirsiniz. Videolarınıza minimum 100 kelimelik videonuzun konusunu anlatan yazı eklemeniz youtube izlenme sayısı artırma konusunda faydalı olacaktır. Anahtar kelimeleri iyi seçmeniz de youtube abone kasma ve izlenme artırmada yardımcı olacaktır. Videolarda youtube reklamları gösterildiği için youtube gelir artırma konusunda da fayda sağlayacaktır. Hilesiz ve organik izlenme ve abone elde ederken reklam gelirleriniz de artmış olacak.

Önemli Not: Açıklama yazısı olmayan, anahtar kelime girilmemiş ve doğru kategori seçilmemiş videolar onaylanmayacaktır.

Kullanım Şartları: Bu video yükleme sayfası sadece üyeler için geçerlidir.Admin yetkisine sahip kullanıcılar için özel video ekleme sayfası mevcuttur.

Desteklenen Siteler: Youtube, İzlesene, Dailymotion ve Vimeo sitelerinin linklerini yapıştırarak video ekleyebilirsiniz.

Yayınlama: Üyeler video gönderdiklerinde yazılar kısmında kaç tanesinin kontrol beklediği uyarısı göstermektedir.Admin onayından sonra video yayınlanmaktadır.Video resmi yüklendiğinde otomatik olarak öne çıkarılmış görsele eklenir.