En az yakıt tüketen 20 dizel otomobil – Video Sunum

1.826 izlenme kanal resmi

eglencelitivi

Tüm videoları
Facebook Twitter Google+

Diğer önerilen videolar

LoadingFavorime Ekle Bildir Yorum Yaz

Bildir

Cinsel İçerikŞiddetNefret ve HakaretZararlı AlışkanlıklarÇocuk İstismarıSpamHak İhlali

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

  4 sene önce yayınlandı.

En az yakıt tüken dizel otomobillerin bir video listesini sizler için oluşturduk. Akaryakıt fiyatlarının yüksek olduğu ülkemizde yakıt tüketimi, otomobil alırken dikkat ettiğimiz en önemli hususlardan biridir. Otomobil alamadan önce internette en az yakan otomobiller listesini pek çoğunuz gözden geçiriyor, detaylı araştırma yapıyorsunuzdur. İşinizi kolaylaştırmak istedik ve sizler için en az yakan 20 dizel otomobili video liste haline getirdik.

Listemizin birinci sırasında 3.6 litrelik ortalama yakıt tüketimi ile Opel Corsa 1.3 CDTİ var. Yine listemizin ikinci sırasında ortalama 3.6 litre yakıt tüketimi ile Toyota Yaris 1.5 D hybrit yer alıyor. Üçüncü sırada ortalama 3.7 litre yakıt tüketimiyle Renault Clio 4 1.5 DCİ modelli var. Dördüncü sırada ortalama 3.7 litre yakıt tüketimi ile Peugeot 208 1.4 HDİ modeli var. Beşinci sırada ortalama 3.8 litre yakıt tüketimiyle Peugeot 308 1.6 HDİ modeli yer alıyor. Altıncı sırada ortalama 3.8 litre yakıt tüketimi ile Volkswagen Polo 1.4 TDİ modeli var. Yedinci sırada ortalama 3.8 litre yakıt tüketimi ile Nissan Note 1.5 DCİ modeli, sekizinci sırada ortalama 3.8 litre yakıt tüketimiyle Hyundai i30 1.6 CRDI modeli var. Listenin dokuzuncu sırasında ortalama 3.8 litre yakıt tüketimiyle Skoda Fabia 1.4 tdi modeli var. Onuncu sırada ortalama 3.9 litre yakıt tüketimiyle Hyundai i20 1.4  CRDI modelli var. On birinci sırada ortalama yakıt tüketimi 3.9 litre olan Honda Civic hatchback 1.6 dizel modeli var. On ikinci sırayı ortalama 4 litrelik tüketimiyle C3 1.4 HDI alıyor. On üçüncü sırada ortalama 4 litre yakıt tüketimi ile Citroen C4 Cactus 1.6 HDİ var. On dördüncü  sıraya geldiğimizde ortalama 4 litre yakıt tüketimi ile Mazda cx-3d karşımıza çıkıyor. On beşinci sırada ortalama 4 litre yakıt tüketimiyle Ford Fiesta 1.5 TDCİ yer alıyor. On altıncı sırada ortalama 4.1 litre yakıt tüketimi ile Renault Kadjar 1.5 DCİ var. On yedinci sırada ortalama 4.1 litre yakıt tüketimi ile Citroen DS3 1.6 D modeli var. On sekizinci sırada ortalama 4.2 litre yakıt tüketen Renault Capture 1.5 DCİ ve on dokuzuncu sırada ortalama 4.3 litre yakıt tüketen Audi A3 Sedan 1.6 TDI modei var. Yirmici  sırada ortalama 4.5 litre yakıt tüketen Chevrolet Aveo 1.3 dizel model var.

Videoyu izledikten sonra sizde hangi dizel otomobili seçmeliyim diye düşünürken yakıt tüketimleri hakkında bir fikriniz olacaktır. En az yakan dizel otomobil hangisi ? Dizel otomobillerin ortalama yakıt tüketimleri nedir ? Hangi otomobil kaç litre yakıyor? sorularınıza cevap olmaya çalıştık. Eğlenceli tivi den iyi seyirler.

 

  Kategori: Otomotiv
Daha fazla göster

Facebook Yorumları

Video hakkında yorumunuzu yazın